Ich häse (liebe) Dich-2

29. února 2008 v 22:00 | Mishell & Clarrkys |  Ich häse (liebe) Dich // Mishell
Všichni ostatní jen poslouchají a jak Tom dopoví, hned mají všichni otázky. ,,Ale co za to? ,, . ,,Vždyť za to můžeme jít do basy!,, . ,,A to máme dělat i fotky? ,, . Tom na všechno odpoví, vše jim vyjasní a oni souhlasej.
,,Tak čuzte chlapi!,, rozloučej se jakýmsi pozdravem a Tom jde domů.
-----------------------------
-u Billa-
Jsem zamčený v pokoji , na nočním stolku mám horký čaj, jsem schoulený do klubíčka ve třech dekách a vykukuju jen očkama z okna. Opět nemůžu zadržet moje city, slzy mi tečou po tvářích a já je nestíhám utírat.
Najednou uslyším třísknutí vchodových dveří, zachumlám se do těch dek ještě víc. ,,Bráchaa žiješ??!! ,, zasměje se. ,,Jo..,, špitnu ale tak,že to uslyší. ,,Škoda! ,, zase smích. ,,Ne to byla prdel brácha!,, zavře se u sebe v pokoji a dnes mně vyjímečně neotravuje. Vemu si prášek na spaní z nočního stolku a zapiju ho čajem , pomalu usnu.
Ráno se probudím sobrovským monoklem pod okem, nějak to zamaskuju make-upem , ale moc se mito nepodaří. Jdu dolů na snídani, kde se potkám s Tomem. ,,Ahoj.,, pozdraví mě , jako by se včera nic nestalo. ,,Čau.,, odpovím mu a nato zakašlu, posadím se ke stolu naproti jemu a dám se do snídaně. Hned jak ji sním , vstanu. ,,Jdu ven.,, zase prohlásím. ,Jo zase do parku, jakou každou sobotu., pomyslí si Tom. Obleču se a vydám se do parku.
Zase tam chvíli sedím a poté opět slyším známe hlasy, otočím se. ,,Zase vy?!,, obranně se postavím. ,,Bille, chceme se ti omluvit za ten včerejšek, no a za všechno. ,, sednou si na tu lavičku, kde jsem před chvíli seděl já. ,,Chceme Tě brát jako kamaráda.,, jen nevěřícně koukám ,ale moc mě to těší. ,,Co tak…tak najednou? ,, zeptám se. ,,Tom si to přál, má Tě rád, přece jenom si jeho dvojče. ,, já se jen pousměju. ,,Můžeme Tě pozvat aspoň na kafe, jako omluva? ,, usmějou se. ,,Jo.. No..dobře..,, usměju se a všichni se vydáme k Nickovi do chatky.
Pomalu tam vejdu a nevšimnu si , že Nick zamkl a klíč schoval. ,,Máš to tu pěkný.,, rozhlížím se. ,,Dík, jdi nahoru , my za tebou dojdem. ,, dá jakože dělat to kafe.Jdu pomalým krokem nahoru, hned jak vejdu , divně se zatvářím, je to tu škaredý, jen jedno okno, na zdech nějaký nápisy, jedno topení ,ale podle toho jak mi tu je zima zřejmě netopí a vedle něj polštář a slabá deka.Stojím uprostřed pokoje , když dovnitř vtrhnou všichni tři a zamknou i tady. Koukám, kafe nikde. ,,Billí? Tak co líbí se ti tady? ,, Nick jde ke mně. ,,Moc.moc n-ne.,, špitnu . ,,No to by mělo,protože to teď bude tvůj 'domov'.,, zasmějou se a já mám zase obrovský strach. A ještě větší, když Ali vytáhne provaz. ,,Co mi zase chcete…?,, špitnu úplne vystrašeně a jdu dozadu, narazím do toho topení. ,,Jen si tak pohrajem.,, zasměje se Ali. Příjde ke mně Nick. ,,Nadzvedni ruce.,, neposlechnu, zase mě vší silou uhodí do břicha. ,,Auu…,, už mi opět vyhrknou slzy a radši ty ruce zvednu. Sundá mi mikinu i s trikem. Matty , ten třetí kluk se na mě jen lítostně podívá, když uvidí ty moje modřiny, nikdy mě nezbil, vždy byl jen s nima. Se slzami v očích se na něj dívám a začne mi rozepínat pásek, úplne se vystraším. ,, Neboj, neznásilním tě.,, zasměje se. ,, V životě bych neopíchal buznu!,, nechá mi jen trenky a další ranou do břicha mě donutí posadit. Ali si ke mně klekne, dá mi jednu ruku za hlavu a přiváže mě k jedný tý trubce od topení. Všichni se postavěj a Matty mě vyfotí. ,, Co blbnete?! Jak dlouho mě tu chcete držet ?! ,, křiknu po nich. Nick se ke mně zohne a z blízka mi koukne do očí. ,,Dokud nás to nepřestane bavit! ,, dá mi šílene velkou facku. Jak se mi otočí tou silou hlava praštím se do topení. ,, Tu máš vodu.,, podá mi nějakou holou minerálku a postaví ji vedle mě. Zhnuseně se na to podívám. ,, To ani nepoděkuješ?!,, chytne mě za bradu a zase se na mě výhružně podívá. ,,D-dík.,, šeptnu. ,, No to je lepší.,, odejdou dolů do kuchyně. Zase se šílene rozpláču. Je mi děsná zima po tom včerejšku. A ještě k tomu mi bylo tak trapně, nikdy sem před nikým nebyl jen v trenkách. Rozhlížím se po tom 'pokoji' a ucítím z dola nějaké jídlo, asi vařej oběd. Mám na to i celkem chuť. Dívám se po dveřích, kdy se otevřou.
Uběhnou asi 3hodiny a nic, aspoň se napiju teda a potom usnu.
Večer, tak kolem 8 příjde Matty. ,, Bille, budu tu každou noc s tebou. ,, zamkne a sedne si vedle mě, pak si všimne že spím a tak mi začne zkoumat to moje tělo.
Pokráčko příště!

Napsala: Mishell
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 andryys andryys | 1. března 2008 v 16:24 | Reagovat

cože??!!! já ty kretény tak nesnášíím!!! a v čele s tominem!!!:((( prosííím prosíím honem dááál!!!

2 Rikka Rikka | 3. března 2008 v 20:50 | Reagovat

tak tem Tomi me dostal! nezlobte se ale libi se mi to xDDD

3 Nwm Nwm | 30. července 2008 v 21:42 | Reagovat

Jo ted uz je to odbry ae ja ot vubec nemusim ja neco jinaho jina dobry!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.