Bill půjde na operaci..

29. března 2008 v 14:22 | Wendullka & Clarrkys
Jak asi už všichni víme, Billda má cystu na hlasivkách a bude muset na operaci. :( Tohle je článek z jednoho blogu, kde se v rozhovoru s jejich manažerem Jost vyjádřil k celému aktuálnímu dění. Tomí se gentlemansky snažil omluvit fanouškům dopisem. Všichni mu teď držme palečky , ať mu následná pondělní operace dopadne co nejíp.. ;) no jo no, Bille...teď nebudeš moci při tom s Tomem tak moc křičet, ať si nenamáháš hlasivky.. :( ...xD....
V tuhle chvíli zpěvák Tokio Hotel, Bill Kaulitz(18), je v nemocnici, šetří si hlas, připravuje se na operaci. Na hlasivkách se mu udělala cysta a ta musí být odstraněna. Jeho bratr Tom (18) je pořád u něj, Bill se velmi bojí o svůj hlas.
Producent a manager Tokio Hotel, David Jost, říká: "Operace se uskuteční v pondělí," a můžete si být jistí, že tohle nebude nijak "rychlá náprava", i když je operace malá a probíhá dobře.
Jost vysvětluje: "Po operaci nesmí Bill mluvit deset dní a léčení jeho hlasivek bude sledováno doktory. Čas léčení bude kolem 3 týdnů."
Jak se Billovi vede, na co myslí, co chce? David Jost: "Bill šílí, pořád myslí jenom na to, kdy bude moci být znova na podiu. Má špatné svědomí kvůli zrušeným koncertům. To je naprostá hloupost, musí takhle přestat myslet. Bill nesnáší, když mu lidi říkají, co má dělat, ale po operaci bude muset dodržovat léčení, i když mu to budeme muset poručit!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adulenka Adulenka | Web | 29. března 2008 v 14:57 | Reagovat

¨patří mu toxD

2 M!shell Olsen - tvé SBéčko =)) M!shell Olsen - tvé SBéčko =)) | Web | 30. března 2008 v 8:49 | Reagovat

Bobišek můůůj... Ale snad bude mít Tomíka u sebe když mu bude špatně xD

for Adulenka: drž hubu... bych ti to přála taky zažít.. a možná i něco horšího.. !! ne možná ale určitě..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.