Ich häse (liebe) Dich-3

10. března 2008 v 13:00 | Mishell & Clarrkys |  Ich häse (liebe) Dich // Mishell
Uběhnou asi 3 hodiny a nic, aspoň se napiju teda a potom usnu.
Večer, tak kolem 8 příjde Matty. ,, Bille, budu tu každou noc s tebou. ,, zamkne a sedne si vedle mě, pak si všimne že spím a tak mi začne zkoumat to moje tělo.
Cítím na sobě i ze spaní něčí pohled, probudím se a mírně se leknu. ,, Neboj, nic ti neudělám. A kluci tu už nejsou.,, nevěřícně na něj koukám. ,,Já.. Potřebuju.. Čůrat..,, špitnu a nevinně na něj kouknu. ,,Pojď.,, odváže mě, promnu si ruku a postavím se, hned z pokoje jsou dveře, kde je záchod. Nechá mě tam. Začnu vykonávat potřebu a úplne cítím jak mi hučí. Radši to tak nechám být a jdu zpátky za ním. Sednu si k tomu topení a smutně se na něj dívám, když si do ruky zase bere ten provaz. ,, Promiň, ale já musím. Kdybych to neudělal a kluci by na ti přišli zmlátili by i mě. ,, začne mě zase přivazovat a potom mě pohladí po tváři. ,,Promiň.,, sedne si vedle mě a chytne mě za ruku. ,, Zvládneš to.. Hele kdyby bylo po mém tak tohleto nedovolím.. ,, kouká na mě. ,, Si hodnej..,, řeknu mu…pousměje se a přehodí přeze mě tu tenkou deku. ,, Věřím že ty taky. Dobrou Bille. ,, pustí mi tu ruku , kdyby náhodu přišli kluci a usne. Ještě se na něj koukám a potom taky usnu, ale vůbec ne tvrdě,
-----------------------------
-po týdnu-
Odpoledne ke mně příjde Nick. Už to nezvládám, jak psychicky tak fyzicky. Všechno mě bolí a mám šílený hlad, týden jsem pil jen vodu. Už jsem musel zhubnout několik kilo. ,,Mám hlad.,, řeknu mu . ,,To máš blbý ty buzno.,, začne hledat něco v takový malý skříňce, když to najde, nezapomene si udělat radost, tím , že mě kopne mezi nohy a odejde. Jednou rukou si tam chytnu a zasyčím. Nenávidím ho, tolik ho nenávidím. Myslím, že by to ani Tom nedovolil, určitě ani neví , žemi tohle dělají.
Večer opět příjde Matty. ,, Ahoj.,, zamkne a já se na něj jen unaveně podívám, už jsem 3 dny nespal a z toho hladu mi to ani nejde, bolí mě bříško. ,,Něco jsem ti donesl.,, podá mi nějakou namazanou housku. ,,D-děkuju.,, vemu si to a trošku se do toho zakousnu. Sním asi půlku a zbytek nechám, mám scvrklý žaludek. ,,Už nechceš? ,, veme mi to z ruky. ,,Už nemůžu.,,. Položí to na zem a sleduje mě. Po chvilce se mi začne dělat špatne. ,,Já.. Záchod…,, držím si ruku na puse. Rychle ke mně přiskočí a okamžitě mě odváže. Pomůže mi vstát a já rychle skočím na záchod, kleknu si vedle něj všechno to ze sebe dostanu. Pořád mám hlavu nad mísou, rozpláču se, z toho stresu a všechno. Matty mě uslyší a rychle ke mně přiběhne. ,,Billí, copak se děje? ,, pohladí mě po zádech. Neodpovím mu, pořád jen pláču a za chvilku zase zvracím. Celý se klepu zimou. Cítím, že v žaludku už mám zase prázdno, oslabeně se postavím a umyju si pusu. ,,Pojď pomůžu ti..,, pomůže mi vstát a posadím mě zas na místo. Tentokrát mě nepřiváže, jen mě přikryje dekou a jeho mikinou. ,,Dík.,, šeptnu. ,,Není zač, neboj, všechno bude dobrý.,, zašeptá a koukne se mi na moji ruku, na které mám krvavý pruh od toho provazu. ,Je mi tě líto, Billí., pomyslí si Matty a začne mě hladit po zádech, aby mě aspoň trochu zahřál. Vyčerpaně ležím, ani se nehnu a na slova už nemám sílu.
-----------------------------
-mezitím u Toma-
Začíná pociťovat stesk po Billovi. I když ho rád trápil a prokoval , je tojeho bráška, jeho dvojčea chybí mu. Zamyslí se, začíná všeho litovat, neměl mu ubližovat a neměl kluky pověřit tímhle hnusným úkolem.Nikdy by to do sebe neřekl, ale rozpláče se. Bill mu přece taky neublížil, jen mu vyznal lásku.
-----------------------------
-po dalších třech týdnech-
Dnes už absolutně nemám sílu na NIC. Krutě mě bolí bříško a nejraději bych zemřel, než abych cítil tuhle bolest. Jako by nestačilo, že mě bolí srdíčko kvůli Toma.To musím zažívat ještě tohle?! Naštěstí mě už k tomu topení nevážou. Jsem sám v pokoji, zamklej. Chce se mi na záchod, po čtyřech se tam doplazím, protože po svých se tam už vážně nedostanu. Pomalu si sednu, vykonám potřebu a poté se pokusím postavit na nohy. Cítím jak se mi třesou, držím se stěny a jdu zpátky, zatočí se mi a hlava a spadnu na zem .Najednou vidím všude šedo , upadnu do bezvědomí.
Pokráčko příště!
Napsala: Mishell
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rikka Rikka | 10. března 2008 v 16:31 | Reagovat

ty vo*e to sou teda sadisti!!! zavrazdit, utopit, povesit! vsechny krome Mattyho!!!! Toma jako prvniho!!! i kdyz zacina byt rozumny, ale i po 3 tydnech nic neudela!!!!!!!!!!!!!! ZAVRAZDIT!!! *zle, nemilosrdne oci* Billisku, zlati, pojd ke me ja te rada mam!! daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal plosim!!

2 andryys andryys | 10. března 2008 v 22:12 | Reagovat

rychle dááááLLLL!!!!:((( já toho toma tak nesnášíím!!! doufám že mu to bill jen tak neodpustí!!!:(((

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.