Návštěva opery aneb Nikdy víc... 2/2

1. března 2008 v 11:00 | Mishell & Clarrkys |  Návštěva opery aneb Nikdy víc... // Lebel
Košile letěly přes celý pokoj. A od nedočkavosti se za nimi kutálelo i pár knoflíků.
Bill toho hned využil. Políbil Toma na tvář, pak pokračoval přes krk, trošičku se zakousl v místě kde cítil tepnou pulzovat krev. Postupoval níže, přes klíční kost, až se dostal k bradavkám. Nejdříve se začal věnovat pravé. Jemně na ní foukl a olízl špičkou jazyka. Z Toma tím vyloudil slastné zasténání. Vzal bradavku do úst a jemně sál, zatímco bal do ruky levou bradavku mnul ji v prstech. Jemně ho do bradavky kousl, až cítil, jak je naběhlá a citlivá. Ještě několikrát přes ni přejel jazykem a pak se se stejnou péčí vrhl na druhou. Rukama hladil Toma všude po těla a loudil z něj vzrušené steny.
Tom se svíjel rozkoší, která se ho zmocňovala a pokoušel se svému černovlasému andílkovi jeho péči oplácet alespoň rukama. Laskal ho, kam jen dosáhl.
"Ach, Billí, to je tak krásné!!!!" Bill se však pouze s bradavkami spokojit nehodlal. Během té doby, co mu je škádlil a dráždil jazykem, se jednou rukou vloudil pod Tomovy kalhoty a začal ho zkušeně mnout. Jazykem přitom postupoval stále níž. Až se dostal na bříško, které pokrýval žhavými polibky. Vyndal ruku z Tomových kalhot a rozepl mu je. Ten nesouhlasně zamručel, ale hned zase sténal, když se Billova ruka vrátila zpět, tentokrát s větším prostorem pro manévrování. Bill ho dál líbal, jazykem mu vjel do pupíku, čímž docílil toho, že se Tomovy boky samovolně zvedly. Přispělo k tomu i to, že ho Bill honil rukou. Jazykem však postupoval stále níž, až se dostal k Tomovu penisu. Jemně slízl kapičku touhy z Tomova žaludu. Tomovy boky se opět zvedly, čehož Bill využil k tomu, aby mu stáhl kalhoty.
"Bože, Bille, to je tak úžasné! Ale nemusíš..."
"Já chci, Tomíčku, moc chci. V divadle si mohl ochutnat ty mě. Teď bych si zase já rád vychutnal tebe. Dovol mi to, prosím." A hodil po něm pověstné "psí oči".
"Ach, ano, Billí, ano...pokračuj, bože, si tak dobrý."
A tak Bill pokračoval. Přeje jazykem po celé délce Tomova penisu. Na spodní straně věnoval zvýšenou péči žíle. A také varlatům. Nejdřív je pořádně olízal a pak je celé vzal do pusy a chvíli je cumlal.
Pak se vrátil k prosakující špičce. Rukou stáhl předkožku a políbil odhalený žalud. Vklouzl jazykem do malé škvírky na vrcholu. Dráždil ho, až z toho Tom šílel. Pak ho vzal do úst a začal ho náležitě zpracovávat. Bral ho do krku celého, ale chvílemi zase jen olizoval špičku. Bylo to velmi dráždivé. I Bill si už musel rozepnout kalhoty, protože mu už byly opravdu hodně těsné. Rukama a ústy zpracovával penis svého milovaného bratříčka a sám třel svůj odhalený penis o prostěradlo postele.
"Ach, ách, já už budu, už budu. Ach, Bille, ano, víc, rychleji!!!" Tom ho chytil za vlasy a tlačil mu hlavu ještě víc do svého klína. Bill mu rád vyhověl a za chvíli už v ústech vychutnával tolik milovanou chuť svého bratra. Tentokrát se však o nic dělit nehodlal, jako to dnes udělal jeho bratr. Když si Tomovu smetánku náležitě vychutnal, vyhoupl se nad něj a políbil ho. Velmi náruživě. Tom i tak mohl cítit svou chuť na bratrově jazyku.
"Tome, já tě chci, strašně moc tě chci, Vem si mě. Prosím!"
"To víš, že ano, lásko. Nejdřív si tě ale musím připravit." Viděl nesouhlasný pohled svého bratra, který se vzápětí ozval: "Vem si mě jen tak, nasucho, já to potřebuju! Já TĚ potřebuju, hned, prosím!"
"Ale no tak, víš že by tě to bolelo a to já nechci. Dneska ne. Prosím, nech mě to udělat po mém."
"Tak dobře, ale pospěš si nebo to už nevydržím!"
"jak si přeješ, broučku." Usmál se na něj Tom.
Rychle mu sundal kalhoty. S údivem zjistil, že si ten malý čertík, ještě před tím, než k němu šel, sundal slipy. Pousmál se nad tím.
Rychle slezl z postele, aby v šuplíku vylovil tubu lubrikantu a v cukuletu byl zpátky. Bill už na něj čekal s vystrčenou prdýlkou. Tom ho po ní lehce plácl.
Vlezl si na postel za něj a prsty prozkoumával Billovu škvírku mez půlkami. Jedním prstem trochu poškádlil vchod.
"No tak, Tome, dělej. Tohle přeskoč!" Tom se nad ním naklonil a jazykem přejel po celé úžlabině mezi hýžděmi. zastavil se u vchodu do Billova těla a dráždil ho jazykem. To se Billovy moc líbilo a nadšeně vzdech. Tom jazykem vklouzl dovnitř a trochu ho s ním roztahoval. Dalo by se říci, že ho souložil jazykem. Dovnitř, ven. Dovnitř, ven. Pak nahradil jazyk prsty, na které si vymáčkl hrst lubrikantu. Rovnou dvěma najednou. Bill už byl od Tomova jazyka částečně roztažený, takže to nebyl žádný problém.
"No tak, Tome, to už stačí. Už mi ho tam sakra vraž. Prosííím!!!" Škemral, ne, téměř rozkazoval Bill. Ale nebylo mu to nic platné, protože Tom právě přidal třetí prst a nehodlal od toho ustoupit. Dnes ho chtěl pořádně roztáhnout, zasloužil si to, brouček.
"Tome, ách, Já.Tě.Prosím!" Teď už se Tom přemluvit nechal, protože se mu zdálo, že už bratra roztáhl pořádně. A, co si budem namlouvat, byl znovu vzrušený a už znovu potřeboval uvolnit to napětí, které se mu hromadilo ve slabinách.
Ještě jednou Billa plácl po jeho krásném zadečku. Vzal do ruky svého krasavce a nasměroval ho k Billovu otvoru.
"Ano, konečně! Pospěš si! Prosím! Tak moc tě chci!" Tom se pomalu začal zasouvat do svého broučka. Tomu to však přišlo příliš pomalé a tak přirazil dozadu, čímž do sebe zabořil celý Tomův úžasný penis.
"Bože, Bille, jsi tak těsný, tak horký. Jak já tohle miluju. Jak TĚ miluju! Bože, je to úžasné, cítit se uvnitř tebe."
"Ach, ano! Ano! Ano! Bože, po tomhle jsem toužil celý den, až mě zase tak krásně roztáhneš. Je to nádherný pocit, být takhle naplněný. Cítit tě uvnitř sebe. Rychleji, Tome, přirážej rychleji." To mu rád vyhověl. Jejich milování se stalo živočišnější. Tom přírazy co chvílí zrychloval. Doslova ho teď šukal. Jinak se to nazvat nedalo. A Bill u toho sténal a křičel rozkoší. Přímo skučel
"Tome, já už budu, už bude, Bože Toméééé...!!!!!!!!" A s výkřikem bratrova jména se udělal. Bouřlivě. Byl to jeden z nejlepších orgasmů za poslední dobu.
"Ach, Bille...!!!" To jak se mu Billovy svaly stahovaly kolem penisu ho nesmírně dráždilo. Měl co dělat, aby se neudělal.Ale o se ještě nechtěl udělat, ještě ne.
Hbitě bratra otočil na záda a opět se hravě zasunul do jeho zadečku. Tentokrát tváří v tvář. Billovi se překvapením rozšířily oči. Tohle opravdu nečekal. Tom do něj prudce přirážel. A Billovi se to nesmírně líbilo. Dokonce tak, že pochvíli začínal být opět vzrušený. Přitáhl si bratrovu hlavu blíž, aby ho mohl políbit. Líbali se, jako by jim šlo o život.
Tom do něj prudce přirážel a otíral se mu tak o prostatu a bože, bylo to báječné. Horké tření, sval uvnitř svalu. Projížděl jeho sladkou prdelku a pomalu je přemáhalo vzrušení. Je oba.
"Tome, já už...já už zase...zase bud-du! Ách!"
"Bille, Bille, lásko, tolik tě miluju ty můj broučku. Ách ano, já už taky...já už taky budu!"
Udělali se v ten samý okamžik. Prudké vlny orgasmu se přelévaly přes jejich zpocená těla.
Úplně vyčerpaní se svalili na postel. Těžce oddechovali, neschopní se pohnout. Vyčerpaní, ale šťastní, a naprosto uspokojení.
Když se jim dech trochu uklidnil a zběsilý běh jejich srdíček začínal nabírat normální obrátky, tak se Tom uvelebil na zádech na posteli. Bill si mu lehl do ohbí paže a hlavu si mu položil hruď.
"Taky tě miluju, Tome, jsi moje všechno. Miluju tě a moc." A spojil jejich rty v lehkém polibku.
"Jen tak mimochodem," ozval se po chvíli Tom, "jak se ti líbilo to dnešní divadlo?"
"No, nebylo to zase tak špatný." Tom se zatvářil lehce uraženě, protože jeho výkon na toaletách mu připadal více než dobrý.
"Teda, nebylo to špatný, to ne," začal znovu Bill, "ale příště bych z toho divadla tu operu klidně vynechal." A šibalsky se usmál.
"Souhlasím s tebou. Billí, operu už nikdy víc."
V této poloze je brzy zastihl bůh Hypnos a oni spali spokojeně až do rána.
Tedy...až do poledne, kdy je vzbudili k obědu a oni načaly další nudný den.

Napsala: Lebel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.