Nikdy neříkej nikdy, když srdce říká do toho!! .......14.

24. června 2008 v 17:04 | Wendullka & Clarrkys
Weruuska ‎(22:47):
Tom: (ještě naposledy se snažím vyslovit jeho jméno.... )B-B-Bil-le(sípávě ,ale víc nic už nedám ta bolest je neskutečná.....už to nevydržím...vzdám to..už nemám proč tu být.nebojuju......)
Wendullka ‎(22:51):
Bill: (vykuknu z pod polštáře.... uvidím tě jak se tak podivně držíš na levé straně hrudníku....upe se polekám...)tome, panebože, co je ti??!!!( vyskočím z postele...seš celý zelený, a toto se mi opravdu nelíbí...dojdu k tobě....neměl bys být tak zkrčený.. se ti ještě víc zablokuje bránice... )lehni si tomi....(chytnu tě pohotově za ramena a položím na zem do jakési té stabilizované polohy....hladím tě po líčku....vypadal jsi, jak kdyby jsi měl každou chvilku omdlít...hleděl jsi do neznáma průhlednou tváří jako vzduch...)
Weruuska ‎(23:03):
Tom: Tome....Tomi pojd za mnou...něco ti ukážu(křičel na mě Bill v nějakém lese byl tam krásnej vzduch utíkal jsem za ním) Billí počkej jaá ti nestačím..Ale Tomí...kde jsi.....nevidím tě .....Jsem tady(sakra kde to jsem jsem svazány na podivném křesle a všude bylo bílo...točím se hlavou všude kolem ale nikde nic) pomoooc pomozte mi prosím je tu někdo???? podívám se před sebe a tam leží Bill celý bíli a nehýbe se a já nemůžu nic dělat..) Prooooooooč.........
Wendullka ‎(23:06):
Bill: Tome...toméééé!!!! prober see!!!!!( začnu tě malinko rychle liskat po tváři...to zabírá... upe mě buší srdce...chce se mi ještě víc brečet..ale musím to ted zadržet...v takové situaci ne..musím být statečný... nepomáhá to... začnu těbou trošku třást...)tomi....lá-láskoo....(políbím tě...)
Weruuska ‎(23:13):
Tom: (najednou stojím uprosřed moře a slyším jak na mě Bill volá snažím se mu odpovědět ale nejde mi to nemám hlas....panebože co se to děje proč se to děje a kde to vůbec sem.......)Bilééééééééééééééééééééééééééééé(zařvu najednou, ale začnu se topit, cukám sebou je to jak noční můra....)
Wendullka ‎(23:15):
Bill: Tome....pro boha...prober se.. (posadím tě... nevím co mám dělat... obejmu tě...)tomi...prosíííím...ne...( upe v matu... se klepu ještě víc jak ty... vůbec nevím co mám dělat, ale nejspíš zavolám záchranku....)
Weruuska ‎(23:21):
Tom: Billí slyšíš mě ,halooooo odpověz......tak slyšíš(uhodím ho ale on nereaguje, znovu ho uhodím , tečou mu slzy ,ale já ho nechci bít jenže nemůžu se zastavit.......)Bille miluju tě( a znovu ho uhodím......je to všechno tak zmatený a hoŕozně ostrý.....)
Wendullka ‎(23:24):
Bill: tome.....prober se sakra!!!!! co ti hrabe ne??!!! slyšíííš??? prober se!!!(lisknu ti...docela ostře, ale nic jiného nazbralo...máš to upe červené...jetli tohle neucítíš, tak volám záchranku opravdu... jsem z těch slov upe na větvi, ale nejdřív tě musím přivést k myšlení,,,)
Weruuska ‎(20:35):
Tom: (ucítím na tváři tupou bolest......jako bych ty rány co dávám Billovy cítíl za něj......bože je mi hrozně...fakt nechápu co se děje..jednou jsem v pokoji u Billa a snažím se mu omuvit a teď ho tady mlátím ani newím kde jsem co se to proboha se mnou děje.) pomoooooooooooooooooooooooooooooooooooooc , aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah(snažím se křičet ale jenom pouhá hnusná ozvěna co se to děje .....hlasitě vzlykám už nevím co dál dělat abych se probudil, nebo něco cokoliv...)
Wendullka ‎(20:39):
Bill: Tome....kurwaaa... (začínám panikařit....ustoupím kousek od tebe, bo mě rozmlátíš fasádu eště... snažím se tě co nejvíc uklidnit, ale chováš se jak zdrogovaný,,,, nevnímáš okolí a jen se uzavíráš do sebe a dáváš najevo své vnitřní pocity...upe drasticky ale... Už fakt nevím co mám s tebou dělat...je mě tě líto, ale zároveň mám o tebe strašný strach...co když se ti něco stane??!!!)
Weruuska ‎(20:46):
Tom: (tak a dost už přestanu se vším snažením probrat se...nechám to tak snad si mě někdo všimnul že tu ležím ......najdednou se mi zvedl žaludek a zrychleně dýchám...něco se děje......začíná mi třeštit hlava snad už je konec.........)
Wendullka ‎(20:48):
Bill: tomééé!!! (upe se rozbrečím...leknu se tvého dechu... neváhám a valím pro telefon...vytočím záchranku... hned jim oznámím situaci....slyším její houkání.... nakláním se nad tebe a smutně brečím..)
Weruuska ‎(20:51):
Tom: Billíííí já tě portřebuju nenech-nenech-chvej mě t-tady...(nic nevidím jen to hnusný červený světlo a takový odporný pískot v hlavě a o hodně silnější než normálně nedá se to vydržet.....)
Wendullka ‎(20:54):
Bill: blázníš tome??!!! (upe vytřepaně tě objímám... dovalí sem ti lékaři... začnou tě hned rozdýchávat....) že....že ho nevezmete do ne-nemocnice??? (upe uplakaně čekám na rozsudek..) Doktor: mno....sestři...dejte mu umělé dýchání a začnětě resuscitaci... (odpoví...)uvidíme podle situace... Bill: tomi....lásko...(šeptnu smutně...)
Weruuska ‎(20:58):
Tom: (sakra sakra co se to děje......au ...au....mám takový divný šoky v těle je to hnusný ať to přestane.....ohh .....já dýchám..já dýchám jsem zpátky......uf dýchám...zase normálně...ale jsem unavený jako kdybych nespal 3 dny....)B-bil...(vydechnu...konečne jsem cítíl že to ze mně vyšlo...jsem zpátky....)
Wendullka ‎(21:02):
Bill: tomi....tom...on mě volá...pusťte mě k němu!!!!! (upe oddělám tu sestru... kleknu si k tobě....sťastně tě políbím...upe brečím..začnu tě hladit po líčku....)tomi....lásko....(upe tě objímám...ty doktoři se ještě ptají na podrobnosti...šecko si to s nima vysvětlím....řekli mi, že tě nemám nechávat samotného...a mám se o tebe starat, což je samozdřejmé... jdu jich vyprovodit, a pak hned přibíhám za tebou...jsou pryč... ještě jsem ti zaběhl i namočit znovu ten hadřík co máš na čele..)
Weruuska ‎(21:07):
Tom: (cítím se jak na horské dráze všechno se semnou houpe nahoru- dolů prostě všude..snažím se něčeho chytit , ale pořád chmatám do prázdna a nejhorší je že si vůbec nepamatajuju co se dělo a proč je mi tak špatně...) Bille Billí..lásko kde jsi......(sednu si...ale to jsem asi neměl dělat sotva jsem si sedl všechno ze mě vyjelo ven fuuuj.....) ble..sakra vysvětlí mi někdo co se to tu se mnou děje???
Wendullka ‎(21:10):
Bill: tomi.....to...to bude dobrý..ty jsi asi omdlel..a já nevííím...(zase úplný pláč...fuj, ses tady poblil na zem...)t-to....donesu ti prášek....lehni si miláčku nebo...lež...hned se vrátím...(skočím pro paralen a nějaký brufen od boleti.... dojdu... podám ti i sklenici vody...)na....spapej to....(upě pěkně.... hladím tě po líčku.... )
Weruuska ‎(21:16):
Tom: ale Bille ja nechci žádný prášky...co se to děje???? a musím to uklidit sem to tady poblil....nebo radši....(nestihnu doříct a už běžím na záchod jen tak tak jsem to stihl...motá se mi hlava, mno je mi festně blbě..... snad to poleví...co se to jenom dělo v hlavě mám díru jako by mi někdo vymyl mozek....aja je to tu zas.....fuj nemůžu se zastavit nesnáším zvracení) Billíííí prosííím....(smutně zavolám....chci se mu ještě omluvit..... asi to jedniné si pamatuju....)
Wendullka ‎(21:19):
Bill: tomééé....(běžím za tebou...)prosíím tomi....že budeš v pořádku?? (upe plačtivě...mám otebe nehorázný strach... dělá se mi taky pěkně zle.... ) co mám s tebou jako ted dě- dělat??( upe vůbec nevím co bych měl dělat...)
Pokráčko příště !!!
Napsala: Wendullka & Weruuska
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.